Font Size

SCREEN

Cpanel

Straatverlichting in de Akkerstraat en omgeving

Pro3 trekt aan de bel

Regelmatig werd Pro3 benaderd over het geheel of gedeeltelijk  niet branden van de straatverlichting in de Akkerstraat, Huygensstraat en Kempenland. De klachten over steeds weer terugkomende storingen zijn ook niet ongemerkt aan het meldpunt woonomgeving van onze gemeente voorbij gegaan.

Bij navraag bij het meldpunt bleek dat de oorzaak van de storingen ingewikkeld is: er zijn meerdere bedrijven bij betrokken dan alleen maar de gemeente. Deze partijen voeren overleg hoe het ontstane probleem zo snel mogelijk te verhelpen. Op ons verzoek om in ieder geval de melders van deze storingen op de hoogte te houden van de ontwikkelingen over de straatverlichting is afgesproken dat in de komende Duinkoerier op de gemeentepagina uitleg komt waaraan gewerkt wordt of gaat worden.

Door het verbeteren van een goede communicatie met de inwoners in onze gemeente voorkom je onnodige klachten en meldingen binnen een gemeentelijke organisatie.

Jan van Gorkum,
raadslid Pro3.  

Om spam tegen te gaan graag vragen, opmerkingen of commentaar mailen naar commentaar@pro3.nu
Na ontvangst volgt publicatie bij dit bericht op de website.