Font Size

SCREEN

Cpanel

Babbelbox op de markten (deel 1)

AddThis Social Bookmark Button

Berichten uit de "Ketse en Loonse" samenleving

Op vrijdag 29 mei 2015 zijn leden van Pro3 op pad geweest op de vrijdagmarkten in de gemeente Loon op Zand. Doel: laat inwoners vertellen en ideeën aandragen over hun woonplaats. Dit alles onder het motto van de bekende Babbelbox on de serie "Man bijt Hond". Wat leeft er in Loon op Zand en Kaatsheuvel? Wat is goed en wat kan er beter?

Van deze verhalen zijn video-opnamen gemaakt die een indruk geven over onze gemeente. Indrukken die natuurlijk niet een beeld geven die door alle inwoners gedeeld zal worden. Maar deze interviewtjes zetten mogelijk wel aan tot nadenken.

Hieronder de eerste selectie. Er volgen er nog meer.

Over de bibliotheek, het Klavier en de Wetering

Marktkooplui over onze weekmarkten

Heemkundekring Loon op 't Sandt: huisvesting?

Winkelgebied Kaatsheuvel

Over het Witte Kasteel in Loon op Zand

Ideeën uit de kern Loon op Zand

Waarom een babbelbox?
Met de babbelbox-formule hoopt Pro3 inwoners meer de kans te geven om te vertellen wat zij belangrijk vinden in onze gemeente. Het is een spreekbuis waar de gemeenteraad zich wat van aan kan trekken. Deze eerste babbelbox laat zien dat inwoners graag over hun dorp goede ideeën aan willen dragen. Ook worden pijnpunten genoemd die om een oplossing vragen.

Reacties worden zeer op prijs gesteld en kunnen in onderstaande commentaar-vak worden ingetikt. Ook mailen kan natuurlijk: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .

 

 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen