Font Size

SCREEN

Cpanel

Artikelen

Webpagina van Peter

Sinds 2006 zit ik in de gemeenteraad. Ik doe het nog steeds met veel zin en ik denk dat ik nog steeds een bijdrage kan leveren als volksvertegenwoordiger. Samen met onze fractie die actief en betrokken is, kunnen we dingen bereiken die wij belangrijk vinden. Het is en blijft de moeite waard om in onze gemeente veranderingen én verbeteringen tot stand te brengen. Die blijken steeds weer nodig.

Soms is het tegen de stroom in zwemmen. Maar je haalt hier je voldoening uit als iets moois tot stand komt. Bijvoorbeeld de totstandkoming van het bruisend dorpshart. Of de instandhouding van het consultatiebureau in het dorp Loon op Zand. Met vereende krachten is op tijd afgewend dat het bureau uit het dorp zou verdwijnen.

Speciale aandacht voor kinderen die weinig te makken hebben is nodig. Speciaal voor kinderen in de armoe krijgen we extra geld uit Den Haag. Besteed dat geld dan ook voor deze kinderen. Wat dat betreft kan het gewoon beter in onze gemeente.

Ondersteuning van mantelzorgers vind ik belangrijk. Zij zijn onmisbaar, dat blijkt iedere keer weer. Geef mantelzorgers de ondersteuning waar ze om vragen en laat je waardering als gemeente ook blijken voor hun onmisbare inzet.

Actueel onderwerp (feb.2018) is de voortgang naar een nieuwe Wetering In Loon op Zand. Mijn voorstel daarbij is om meer inwoners en verenigingen daadwerkelijk bij de plannen te betrekken. Op die manier krijgt de huidige Wetering Plangroep meer slagkracht om zelfstandig het voortouw te nemen. Nodig is dan ieder geval dat voor een bepaalde rechtsvorm wordt gekozen zoals een stichting, coöperatie of vereniging

Aandachtspunt voor mij de komende jaren: De wijze waarop onze gemeente met inwoners communiceert. Hier zijn nog wel slagen te maken. De website van de gemeente heeft een dringende onderhoudsbeurt nodig. Het taalgebruik op de gemeentepagina in de Duinkoerier en in brieven kan beter en eenvoudiger.

Kortom: er is nog veel te doen. Dat doe ik heel graag samen met de inwoners. Doet u mee?

Peter Flohr
Ecliptica 89, 5175 XH  Loon op Zand
M: 06.21.88.60.73
mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.