Font Size

SCREEN

Cpanel

Artikelen

webpagina van Louis

AddThis Social Bookmark Button

<>

 Een nóg iets mooiere gemeente…

In de gemeente Loon op Zand is het goed toeven. We hebben drie prachtige kernen, met bijzondere locaties  op cultureel, sociaal en economisch gebied, mooi verdeeld over de dorpen. Over het algemeen voelen mensen zich goed thuis in onze gemeente. En toch begint dit stuk tekst met de kop: Een nog iets mooiere gemeente… Want zou het niet mooi zijn als in onze gemeente mensen nog makkelijker kunnen blijven wonen in hun eigen huis? Zou het niet mooi zijn als in onze gemeente jongeren nog makkelijker aan een huis zouden kunnen komen? Zou het niet mooi zijn als in onze gemeente de economische belangen van bijvoorbeeld de Efteling nog beter worden afgezet tegen de leefbaarheid van onze inwoners?

Komende 21 maart is een belangrijke dag, voor u en voor mij. Het is dan de dag van de gemeenteraadsverkiezingen. U kiest voor de komende vier jaar wie er aan de knoppen draait in het gemeentelijk bestuur, u kiest uw eigen vertegenwoordiging. 

Als lijsttrekker van Pro3, samen met Peter Flohr, wil ik alles wat ik hierboven hebben genoemd gaan behalen. Ik wil dat onze gemeente nóg iets mooier wordt om in te wonen. Ik wil dat onze gemeente voor iedereen een nóg iets fijnere plaats is om te zijn en ik wil dat iedereen in onze gemeente nóg iets trotser is op onze gemeente.

De laatste jaren ben ik actief geweest in diverse stichtingen en verenigingen als vrijwilliger en als bestuurslid. Ik draag daarmee in de praktijk uit wat ik politiek als doel heb: een bruisende gemeente met een plek voor iedereen. Als geboren en getogen Kaatsheuvelnaar weet ik wat er speelt in de gemeente en als jongere (24 jaar, ik mag mezelf nog wel jong noemen, toch?), weet ik wat er speelt in onze doelgroep. Ik denk dat we met Pro3 een ander geluid laten horen dan de andere partijen. Niet behouden wat goed is, maar verbeteren wat goed is. Oog hebben voor alle lagen uit onze mooie gemeente, oor hebben voor mensen die problemen ervaren en aanvoelen wat er beter kan in onze gemeente.

Dat is onze inzet en daar hebben we uw hulp voor nodig. Stem daarom op 21 maart op Pro3!

 

Louis Laros
Anton Pieckplein 100, 5171CV Kaatsheuvel
0624556385
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.